Mūsų Projektai

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Keleivinių mikroautobusų nuoma siūlo didelį mikroautobuso pasirinkimą. Turistines ar verslo keliones metu gali prireikti asmeninio transporto. Mūsų įmonė teikia tokią paslaugą kaip keleivinio mikroautobuso nuoma mieste. Keleivinių mikroautobusų nuoma iš mūsų transporto įmonės Vilniuje reiškia:
didelis pasirinkimas modernių automobilių markių su skirtingomis talpomis;
techninės būklės palaikymas;
palankios kainos klientams;
galimybė užsisakyti paslaugą su asmeniniu vairuotoju arba be jo.


KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Krovininių mikroautobusų nuoma - mūsų paslaugos yra skirtos tiems, kurie ieško patikimos ir efektyvios krovininių mikroautobusų nuomos Vilniuje rasite platų pasirinkimą krovininių mikroautobusų, pritaikytų įvairioms poreikiams. Be to, siūlome ir paslaugas krovininiu mikroautobusu nuoma Vilnius be vairuotojo

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA
Mikroautobusų nuoma kaina

Mikroautobusu nuoma kaina

Mikroautobusų nuoma kaina gali labai skirtis priklausomai nuo vietų skaičiaus, autobuso dydžio, nuomojamo mikroautobuso trukmės ir papildomų patogumų. Tačiau dėl kainos paskaičiavimo Jums visuomet padės mūsų vadybininkai.

Ilgalaike mikroautobusu nuoma

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma. Mes siūlome Jums trumpalaikė arba ilgalaikė mikroautobusų nuoma. Ši paslauga yra puikus pasirinkimas kas reikalauja patikimo transporto sprendimo savo kelionėms. 

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma

Mikroautobuso nuoma be vairuotojo

Mikroautobuso nuoma be vairuotojo - Mūsų paslauga skirta tiems, kurie ieško lankstumo ir savarankiškumo kelionėms Vilniuje ir jo apylinkėse. Pasitelkę mūsų mikroautobuso nuomą be vairuotojo, galėsite mėgautis kelione savo tempu, be jokių laiko suvaržymų. Mes siūlome 30, 20, 16, 9, ir 8 vietų mikroautobusų nuomą. Kokį transportą geriausiai pasirinkti? Mes turime visus atsakymus!.

Mikroautobusu nuoma vestuvems

Mikroautobusu nuoma vestuvėms - švęskite savo vestuves su šiuolaikišku mikroautobusu nuoma su vairuotoju! Mūsų patogus ir jaukus mikroautobusas užtikrins Jums ir Jūsų svečiams saugią ir stilingą kelionę. Nuomokite mikroautobusą arba autobusą vestuvėms ir keliaukite į Jūsų meilės kelionę su komfortu ir elegancija!

Vip mikroautobusu nuoma

Vip mikroautobusu nuoma - Patirkite aukščiausios kokybės ir komforto mikroautobusų nuomą su mūsų paslaugomis „Vip mikroautobusu nuoma“. Siūlome sklandų transportavimą su profesionaliais vairuotojais ir prabangiai įrengtais mikroautobusais. Jūsų kelionės tampa ypatingos su mūsų VIP paslaugomis!

Pigi mikroautobusu nuoma

Pigi mikroautobusu nuoma - mes padėsime Jums sutaupyti pinigus ir parinksime Jums optimaliausią mikro autobusu nuoma variantą pagal Jūsų biudžetą. Suteikiame Jums galimybę keliauti komfortiškai ir ekonomiškai. Užsakykite dabar ir atraskite pigią ir patogią keliavimo galimybę su mumis

Mikroautobusų nuoma paslaugos

Mikroautobusu nuoma paslaugos. Žemiau pateiksime mūsų paslaugas.

Bortinio mikroautobuso nuoma

Bortinio mikroautobuso nuoma

Bortinio mikroautobuso nuoma palauga darome su vairuotojų. Pasirinkite mūsų bortinių mikroautobusų nuomos paslaugas ir mėgaukitės ne tik patogumu, bet ir išskirtiniu transportavimu.
9 vietų mikroautobusų nuoma

9 vietų mikroautobusų nuoma

9 vietų mikroautobusų nuomą. Tai puiki pasirinkimo galimybė mažesnėms grupėms, šeimos ar draugų susibūrimams bei įvairiems renginiams. Su lanksčiomis nuomos galimybėmis ir konkurencingomis kainomis palengviname Jums pasirinkimą.
12 vietų mikroautobusų nuoma

12 vietų mikroautobusų nuoma

12 vietų mikroautobusų nuoma. Siekdami užtikrinti patogumą ir tinkamą vietų skaičių, siūlome mikroautobusų nuomą 12 vietų. Tai puiki pasirinkimo galimybė mažesnėms grupėms
20 vietų mikroautobusų nuoma 

20 vietų mikroautobusų nuoma

20 vietų mikroautobusų nuoma ne tik suteiks Jums pakankamai vietos, bet ir užtikrins patogumą visiems keleiviams. Nepriklausomai nuo to, ar planuojate vestuves, šeimos susibūrimą ar kito pobūdžio renginį
16 vietų mikroautobusų nuoma

16 vietų mikroautobusų nuoma

16 vietų mikroautobusų nuomą Užtikrina patogumą ir gausų vietų skaičių. Tinka įvairiems renginiams, šeimos kelionėms arba dideliems grupėms
Mercedes mikroautobusų nuoma

Mercedes mikroautobusų nuoma

Mercedes mikroautobusų nuoma - pasirinkite prabangą, komfortą ir stilių Jūsų kelionei. Mes suteiksime ne tik puikų transportavimą, bet ir nepakartojamą klasę Jūsų kelionėje.

Mikroautobusų nuoma Mūsų Klientai

Mikroautobusų nuoma Mūsų Klientai - Mes rūpinamės Jumis