Naujienos - autoskelbimaijums.lt

Naujienos - autoskelbimaijums.lt - Sveiki kelionių entuziastai! autoskelbimaijums.lt yra vieta, kur rasite įdomiausias naujienas apie mūsų paslaugas, nuolaidų konkursus ir populiariausias kelionių kryptis.

Naujausi Pasiūlymai

Sekite mūsų naujienas ir nepraleiskite ypatingų pasiūlymų ir nuolaidų, kurios suteiks Jums galimybę sutaupyti ir mėgautis puikia kelione.

Įspūdingi pasiūlymai

Mes nuolat organizuojame konkursus su puikiais prizais ir nuolaidomis mūsų klientams. Sekite mūsų naujienas ir dalyvaukite, kad galėtumėte laimėti puikių nuotykių.

NAUJIENOS - AUTOSKELBIMAIJUMS.LT

Ekskursijos Vaikams

Ekskursijos vaikams - Skelbiame ypatingą pasiūlymą visiems tėvams, kurie nori organizuoti įsimintinas ir saugias keliones savo vaikams! Mūsų ekskursijos vaikams yra sukurtos su mintimi apie jų saugumą, komfortą ir smagumą. Mūsų mikroautobusai yra pritaikyti vaikų poreikiams, užtikrinant jų saugumą ir komfortą kelionės metu.

2024-02-03
Vežimas į baseiną
Vežimas į baseiną

Plaukimas yra vienas sveikiausių sporto būdų – todėl baseinas tapo populiarus tarp pradinių klasių mokinių. Kad kelionė būtų saugi, siūlome Jus nuvežti

2024-02-05
Ekskursijos vaikams Vilniuje
Ekskursijos vaikams Vilniuje

Vilniuje vis daugėja įdomių apsilankymo vietų vaikams, tokios kaip Muziejus „Duonos kelias“, Katedros požemiai, televizijos bokštas, Gedimino pilis ir daugybė kitų. Mes žinome geriausius ir saugiausius maršrutus bei linksmiausią muziką, kuri patinka vaikams. Susisiekite su mumis, ir mes padėsime jums pasirinkti geriausią variantą!

2024-02-05
Ekskursijos vaikams Trakuose
Ekskursijos vaikams Trakuose

Ekskursijos vaikams Trakuose - Trakai yra gražus kurortinis miestas, supamas ne tik švariais ežerais, bet ir siūlantis edukacinę veiklą. Čia galime apsilankyti Trakų pilyje, alpakų ūkyje ir pasimėgauti skaniausiais Lietuvoje kibinais. Mielai galime organizuoti jums kelionę

CRM form will load here

              

 

Automobilių nuoma Mūsų Klientai

Autoskelbimai Mūsų Klientai - Mes rūpinamės Jumis